Over de RVO
Landeninformatie: compacte informatie over zakendoen in de hele wereld
RVO biedt over steeds meer landen informatie over zakendoen. Momenteel verstrekken wij informatie over 150 landen en gebieden in de wereld. Van Peru tot Portugal, van Italië tot India. De ondernemer met exportambities vindt hier bijvoorbeeld informatie over welke zakelijke kansen een land of regio biedt, welke producteisen en exportregels er gelden, welke zakencultuur je kunt verwachten of hoe je ergens een bedrijf kunt starten.
Sectoreninformatie: zakelijke kansen voor internationale ondernemers
Wilt u de stap over de grens zetten, maar weet u nog niet naar welk land? RVO heeft per sector kansen voor u in kaart gebracht en nuttige informatie op een rijtje gezet. Kies uw sector op onze website en vind uitgebreide marktrapporten, kansrijke landen en interessante evenementen. Van tuinbouw tot water en van energie tot logistiek.
Subsidies: financiering voor internationaal ondernemen
Als u zaken gaat doen in het buitenland, heeft u misschien financiering nodig. U kunt gebruikmaken van verschillende subsidies, programma's en regelingen die wij uitvoeren. Komt u er niet uit? Neem contact op en wij adviseren u direct over subsidies en regelingen van andere financieringsorganisaties, zoals de Europese Unie en de Wereldbank.
Evenementen: handelsreizen, beurzen en meer
Wij organiseren jaarlijks veel evenementen. Vaak ook in samenwerking met onze samenwerkingspartners. U kunt bijvoorbeeld deelnemen aan informatiebijeenkomsten of congressen, meegaan met internationale handelsreizen of netwerken op beurzen. Daarnaast organiseren wij verschillende workshops, cursussen, trainingen en webinars.