2
juni
2025
Datum | 2 juni 2025 | |
Tijd | 10:00 - 12:00 | |
Locatie | Online |
De geopolitieke wereldorde verandert in rap tempo, met een toenemend aantal autocratische leiders en een afname van vrije handel. Dit heeft directe gevolgen voor internationaal zakendoen, met nieuwe handelsbarrières, politieke blokvorming (zoals BRICS) en stijgende transportkosten.
Om deze ontwikkelingen inzichtelijk te maken, introduceren World Trade Centers Netherlands en het The Hague Centre for Strategic Studies (HCSS) de Global Trade Index. Deze index analyseert en weegt factoren zoals handelstarieven, quota, politieke risico’s en militaire conflicten, en biedt ondernemers waardevolle inzichten in de condities voor internationaal zakendoen.
Op 2 juni 2025 wordt de eerste Annual Geopolitical Update gepresenteerd, met een keynote van Rob de Wijk. Tijdens deze lunchbijeenkomst op de High Tech Campus in Eindhoven worden de eerste inzichten gedeeld en besproken.
Blijf op de hoogte van zakelijke ontwikkelingen in een veranderende wereld. Bekijk evenementen, lees marktrapporten, en ontdek kansen op wereldwijde markten.