23
september
2025
Datum | 23 september 2025 t/m 25 september 2025 | |
Tijd | 07:00 - 16:00 | |
Locatie | New York, Verenigde Staten |
Ben jij een vrouwelijke ondernemer met internationale ambities en wil je uitbreiden naar de VS? Ga dan van 23 t/m 25 september 2025 mee met de handelsmissie naar New York – het economische en innovatieve epicentrum van de Verenigde Staten.
Deze missie is speciaal gericht op vrouwelijke oprichters, CEO’s en scale-upleiders die klaar zijn voor de volgende stap. Je maakt kennis met het Amerikaanse ondernemersklimaat, leert van experts en ontmoet relevante investeerders en partners.
Wat kun je verwachten?
Inzicht in de zakelijke cultuur en marktkansen in New York
Sessies over toegang tot kapitaal en strategisch opschalen
Netwerkmogelijkheden met investeerders en branchegenoten
Begeleiding vanuit RVO en het Nederlands consulaat in New York
Voor wie?
Voor vrouwelijke ondernemers (founders, CEO’s, scale-upleiders) die actief zijn in technologie, diensten, innovatie of andere snelgroeiende sectoren en de VS als groeimarkt zien.
Interesse in zakendoen in de Verenigde Staten? Bezoek onze landenpagina voor ondersteuning, en vind geschikte dienstverleners. Bekijk daarnaast de andere evenementen in het land.