Onafhankelijk advies
Wereldwijd Nederlands netwerk
Ruim 7 jaar ervaring

9

april

2026

EXPOÓPTICA + AUDIO 2026

Inschrijven voor evenement

Van 9 t/m 11 april 2026 vindt in IFEMA MADRID de tweejaarlijkse vakbeurs EXPOÓPTICA + AUDIO plaats. Dit toonaangevende event is dé ontmoetingsplek voor professionals in optiek, optometrie en audiologie op het Iberisch Schiereiland.

De vorige editie in 2024 trok 8.350 bezoekers (+29,4%) en 130 exposanten (+30%), waaronder merken in optische mode, softwareontwikkelaars en leveranciers van hoor- en optiekapparatuur. Ook in 2026 kunnen bezoekers rekenen op de nieuwste innovaties in brillenglazen, contactlenzen, gehoortechnologie en AI-gestuurde systemen.

De beurs vindt gelijktijdig plaats met het OPTOM-congres en het congres van A.N.A., wat zorgt voor sterke synergie tussen vakprofessionals, kennisdeling en productontwikkeling.

Waarom deelnemen aan EXPOÓPTICA + AUDIO 2026?

✔ Grootste optiek- en audiologiebeurs in Spanje
✔ +8.000 professionals en 130 exposanten uit binnen- en buitenland
✔ Innovaties op het gebied van brillen, lenzen en gehoorapparatuur
✔ Congresprogramma’s en live productlanceringen

Wat zijn de zakelijke kansen in Spanje? Begin op onze landenpagina. Bekijk daarnaast deze andere evenementen in Spanje en lees deze publicaties over het land.